Vite že?Zdravá dušeZdravé tělo

Kineziologie

Metoda Three in One Concepts, zkráceně kineziologie, vám může pomoci zlepšit víru sama v sebe a zbavit se strachů. Je to metoda,  která umožňuje pracovat i s malými dětmi nebo se zvířaty.

Posiluje zdraví a vitalitu  na všech úrovních – fyzické, mentální, energetické a emocionální.

Jsme tělem z kůže, kostí, masa a krve, ale jsme rovněž pod vlivem neviditelných sil – myšlenek, emocí a životní energie.

Vědomě se snažíme být dokonalí, a to bez ohledu na vynaložené úsilí. Podaří se nám vždy uspět v očích těch, od kterých očekáváme za naši snahu pochvalu?

Nezbytně se setkáme s pocity křivdy, hanby, nepochopení. Mnozí se pak raději vzdáváme vyjadřování svých pocitů.

Kineziologie vznikla ve Spojených státech v 60. letech minulého století na základě výzkumu chiropraktiků. Jejich metoda se rozšířila po celém světě a vznikla různá její odvětví. Jedním z nich je metoda One Brain Gordona Stokese a Daniela Whitesideho. Všechny mají společné to, že využívají umění svalového testu.

Tyto metody vycházejí z informace, že naše tělo je živým barometrem. Díky zprávám, které nám posílá, můžeme analyzovat svůj vnitřní stav. Tělo nám nikdy nelže. K testování používáme svalový test – nejčastěji nataženou paži. Kineziolog  navnímá  klientův svalový tonus a pak pokládá klientovi otázky. Paže zůstává pevná při reakcích na otázky týkající se radosti, lásky, štěstí, a zeslábne tehdy, když se otázky týkají strachu, smrti, neúspěchu.

Více o kineziologii (Tento obsah je dostupný pouze členům klubu. O členství můžete požádat zde.. Členství.)