Vztahy

Michaela Tom zeptal se před 4 roky

Dobrý den, mám problém se vztahy s muži. V podvědomí zřejmě strach z opuštění, nenávist k mužům ( to bude problém již minulých generací ženské linie ) , strach ze zrady, pocit nedostatečnosti, role oběti, člověk je stále v napětí a ve střehu, nedůvěra, pocit nejistoty. Nejlepe mi je když vztah nemám. To jsem vyrovnaná veselá, ale jakmile vztah mám postupně přicházím o energii, sebejistotu, apod. Chci s tím opravdu pracovat pokud je to možné ! Je to možné odblokovat ?? Děkuji za odpověď 💗 Michaela

1 Odpovědi
Ivana Personál odpověděl před 4 roky

Dobrý den,
na úvod Vás chci ubezpečit, že s problémy, které v sobě řešíte, nejste ani zdaleka výjimečná. Se vztahy má problém každý z nás a ve své podstatě jsou naším celoživotním učením.
Co ale u Vás oceňuji? To je, že si své problémy dokážete přiznat a pojmenovat je. Tím jste urazila poloviční cestu k samotnému vyřešení problému a bude mi ctí s Vámi pracovat. Tedy ano, mohu Vám pomoci. Jen nemohu dělat zázraky na počkání. Při terapii hraje roli chuť, odhodlání a také trpělivost klienta. Naše psychika je nevyzpytatelná a nejde se zbavit všeho jedním sezením. Spojte se se mnou a probereme další postup.